KONST / Litografier / Färglitografi 15728139
nr 1572 8139
Agneta Swidén
(f. 1926), Sverige
"Någon spelar bach". Signerad, numrerad 104/110, daterad 1976. Färglitografi, bildmått: 45x39 cm, yttermått inklusive ram: 61x51 cm
Agneta Swidén, född 1926, svensk målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 oktober 2023
kl 20:13:22
23/10 19:43:08